-    ELIT INTERNET GROUP


Ponuka našich služieb

Virtuálne obchodné domy

Virtuálny obchodný dom je ucelený elektronický systém, umožňujúci on - line obchodovanie v rámci celého sveta, v prostredí INTERNETU. Umožňuje podrobnú prezentáciu výrobkov a služieb ponúkaných Vašou spoločnosťou. Prezentácia je obrazová ako aj textová, s možnosťou operatívnych zmien a úprav vo veľmi krátkom čase. V porovnaní s tlačenými katalógmi je táto forma prezentácie mnohonásobne lacnejšia a účinnejšia. Virtuálny obchodný dom dokáže zrealizovať kompletný obchod od ukážky až po uskutočnenie objednávky 24 hodín denne, 7 dní v týždni, pričom o každom zákazníkovi máte 100 % prehľad (kedy prišiel, čo si obzeral a čo si objednal). Tieto cenné informácie Vám časom budú slúžiť ako podklady pri tvorbe obchodnej politiky.
Ceny kompletných projektov sa stanovujú individuálne po vzájomnej konzultácii so zákazníkom. Prosíme spojte sa s nami, najlepšie telefonicky, radi Vám poradíme.

Registrácia u vyhľadávacích serverov

Chcete byť na očiach miliónov potenciálnych zákazníkov? Chcete sa dostať na prvé miesta vo vyhľadávacích serveroch? Že neviete ako pracujú vyhľadávacie roboty?
Ponúkame Vám registráciu do 30 slovenských a svetových vyhľadávačov a úpravu Vašich stránok tak, aby ste boli čo najľahšie nájdený vo fulltextových vyhľadávacích serveroch. (cena Sk 300,- bez DPH)

Pripojenie na internet

Pomôžeme Vám zorientovať sa na Slovenskom internetovom trhu a navrhneme riešenie vhodné práve pre Vás. Spolupráca s viacerými významnými internetovými spoločnosťami zaradila naše služby medzi najvyhľadávanejšie na Slovenskom internetovom trhu. Služby sú vhodné pre firmy aj súkromné osoby.

Školenia a kurzy

V rámci poskytovania komplexných služieb Internetu poskytujeme pre našich klientov aj zaškolenie - a to jednak základné umožňujúce využívať základné výhody Internetu ako aj rozšírené - podľa požiadaviek konkrétneho zákazníka. Okrem toho pripravujeme aj ďaľšie školenia: základy práce s PC, Microsoft Windows 95/98/2000, Microsoft Office 97/2000 a iné podľa dohody.


Copyright ©1999 - 2000 DELFI