-    ELIT INTERNET GROUP


Ponuka našich služieb


Množstevné zľavy na domény

Našim dealerom ponúkame veľmi výrazné zľavy. Základná zľava je 15 %. Dealerom sa môže stať každý, ale dealerskú zľavu priznávame klientom, ktorí nám zaistia, alebo si u nás umiestnia dve a viac domén, za ktoré je uhradený prevádzkový poplatok. Zľavy sa pohybujú až do výšky 40 %.


Zľava za umiestnenie reklamy

Umiestnite si na svoju vlastnú doménu prevádzkovanú u nás jeden reklamný banner našej firmy a získajte zľavu 10 %. Firma DELFI si vyhradzuje právo poskytovať zľavy len po zhliadnutí Vašej prezentácie. Táto ponuka je teda obmedzená a vyžaduje si náš súhlas.


Ostatné zľavy

Ostatné zľavy týkajúce sa našich ďaľších služieb a produktov sa poskytujú individuálne a a závisia od veľkosti a druhu sprostredkovaného obchodu. Ďaľšie potrebné informácie ako aj presnú výšku Vašej zľavy sa dozviete telefonicky alebo písomne na adrese: dealeri@delfi.sk.


Zarábajte internetom

Predaj služby "Zriaďovanie a administrácia domén" pod Vašim menom

V rámci budovania siete predajcov poskytujeme portál pre predaj tejto služby aj ďalším záujemcom. Stačí si zaregistrovať vlastnú doménu a automaticky na nej vytvoríme podstránku, kde predajca pod svojim menom môže prijímať objednávky.

Zistite si bližšie informácie o službe alebo si vyskúšajte jej možnosti na demo doméne go.sk (Prihlasovacie heslo je go). Kontaktujte nás, ak máte ďalšie otázky alebo požiadavky.

 Copyright ©1999 - 2000 DELFI